Képes útibeszámoló 2008 - 2009 Melamphyrum
(Minden oldalunkon, ha homályos a fotó, az a böngésző beállítása miatt van. Zoomoljatok ki párszor, mert úgy adja az általam tervezett valódi nézetet.)
Horvátország - Albánia - Görögország - Törökország - Ciprus - Libanon - Szíria - Izrael - Egyiptom - Szudán - Eritrea és vissza, Eritrea - Szudán - Egyiptom - Ciprus - Törökország
HORVÁTORSZÁG
|
ALBÁNIA
|
GÖRÖGORSZÁG
|
TÖRÖKORSZÁG
|
CIPRUS
|
LIBANON és SZÍRIA a ramadan alatt
|
IZRAEL
|
EGYIPTOM
|
SZUDÁN
|
ERITREA
|
SZUDÁN ÚJRA - zátonyra futunk
|
Ötnapos nonstop vitorlázás, 340 tmf, Massawa (Eritrea) - Sanganeb reef (Szudán) ZÁTONYRA FUTUNK - vontatás Port Szudánba |
EGYIPTOM ÚJRA
|
Delfin reef - Port Ghalib Átkelés Egyiptomba, haladunk reefről reefre, sok vízalatti fotó, újabb mooringkötél szakad, de nem mi vagyunk rajta... |
Hurghada - Szuez Szuezi-öböl átkelés újra, barátaink is velünk tartanak, Zsuzsi és Zsombor. Búcsú a Vörös-tengertől, újra a Szuezi-csatornában. |
CIPRUS ÚJRA
|